Stereotyp už vám leze krkem a přijde vám trávení vašeho volného času všední a obyčejné? Pak vyrazte společně s vaším protějškem na poznávací nebo relaxační víkend pro 2 a nudu a stereotyp nechte za dveřmi vašeho domova. Taková menší dovolená, i když jen na pár dní vám oběma určitě prospěje. Budete spolu a neutrální půdě, nebudete muset řešit pracovní záležitosti a jiné povinnosti, ale naopak budete odpočívat nebo se věnovat takovým aktivitám, které máte rádi, ale odkládali jste je nebo jste neměli možnost je vyzkoušet.

hory

Kam se vydat
·         Lázně Lednice
·         Harrachov
·         Beskydy
·         Poděbrady
·         České Švýcarsko a další

Míst, kam se vydat a na pár dní se odreagovat od stresu a povinností je opravdu nespočetně. Stačí si jen vybrat to správné místo a vydat se tam, kam vás srdce táhne.

Utužte váš vztah
Už si s vaším partnerem nerozumíte tak jako dříve? Nebo jste už spolu dlouhou řadu let a už to není co bývalo? Takový partnerský vztah je potřeba utužovat a neustále přikládat do ohně, aby plápolal a nevyhasl. Váš vztah snadno utuží nějaký ten výlet nebo dovolená. Nemusíte se hned vydávat na dlouhou cestu do zahraničí, protože krásná a zajímavá místa najdete i v Čechách.

pár

Víkendový pobyt bude pro váš vztah příjemným zpestřením a probudí ve vašem vztahu novou jiskru. Pokud i váš vztah navštívil nepříjemný stereotyp nebo máte partnerské problémy, pak je nejvyšší čas na to, zajet si na pár dní do nějakého útulného penzionu nebo hotelu a oddávat se společným chvilkám při aktivitách, které vás baví. Aktivní trávení vašeho času pak můžete vykompenzovat relaxačními aktivitami, kterých nabízí hotely dlouhou řadu. Je libo masáž, saunu nebo whirpool? To není žádný problém, stačí si jen zarezervovat ten správný hotel, sbalit si kufry a můžete vyrazit za relaxací nebo zajímavými aktivitami.

green-ink This entry was posted in. Zábava Na víkend za poznáním i relaxací.