Categories
Výrobky

S chytrým osvětlením máte svou domácnost pod kontrolou

Trápí vás nedostatek času? Žijete v neustálém stresu? Nemáte čas na svou domácnost? V tom případě se vám jistě bude zamlouvat představa takové domácnosti, kdy se o všechny nezbytné banální činnosti postarají samotné spotřebiče místo vás!
Při prvním setkání zní něco podobného jako science fiction. Není to tak dávno, kdy bychom si něco podobného ani nedokázali představit. A přesto je to možné – to, o čem nyní hovoříme, je takzvaný internet věcí.domácí síť spotřebičů.png
Celé to funguje tak, že o běžné domácí činnosti se chytré spotřebiče postarají místo vás. Pračka za vás vypere prádlo, vysavač vysaje a vytře podlahu, lednička pořídí seznam chybějících potravin a objedná je. Ač vám něco takového může zpočátku připadat nepředstavitelné nebo dokonce děsivé, tak pravda je, že si na podobný režim domácnosti člověk velice rychle zvykne. Jak by ne – je velice příjemné, když se nemusíte starat o banality a vše potřebné za vás zajistí vaše spotřebiče. Takže když dorazíte z práce domů, můžete už jen odpočívat – třeba v horké vaně anebo s čerstvě uvařenou kávou, které budete mít ihned k dispozici.
Potřebovali byste si celou věc napřed vyzkoušet, abyste se rozhodli, zda by vám to vyhovovalo? Skvělou volbou do začátku je jistě chytré osvětlení philips hue https://www.lightpark.cz/philips-hue/!internet věcí.png
Tento typ moderního osvětlení vám umožňuje na dálku přes internet spravovat osvětlení v celém domě. Takže prostřednictvím chytrého telefonu můžete rozsvěcet a zhasínat světla, ať už jde o stropní, stolní anebo bodová svítidla. A to odkudkoli.
Je jedno, zda jste v domě anebo v kanceláři v jiném městě – chytré osvětlení můžete přes internet ovládat na dálku z libovolného místa na světě. Takže rozsvítit ta pravá světla můžete i návštěvě, která dorazí k vašemu domu před vámi. A už nikdy nebudete řešit potíže s tím, že jste při odjezdu na dovolenou zapomněli zhasnout.