Jaké techniky se při tantrické masáži používají nelze říci jednoznačně. Je to tajemství každého tantrického salonu, školy tantrických masáží i jednotlivých tantra masérů. Součástí každé tantrické masáže je uvítací rituál, relaxační část masáže, masáž intimit, případně rozvádění sexuální energie do těla, zakončení masáže. Při tantrické masáži se obvykle používá olej, ale není to nutné.

Základem k uvolnění těla jsou běžné masérské techniky – thajské masáže, indické masáže, relaxační masáže atd., atd.– prvořadé je, aby klient byl doteky masérů co nejrychleji a nejúspěšněji relaxován.

masáž


Každý kousek těla by měl mít alespoň na chvíli masérovu pozornost. Někteří tantričtí maséři uvolňují a nalaďují své klienty doteky pavích per, kožešin, hedvábí, omýváním žínkami namočenými v teplé, navoněné vodě apod. Pouze uvolněným tělem může protékat více naší životní energie.

 
Účinky tantrické masáže

Tantrická masáž slouží k:


·         naprostému uvolnění těla i na místech, kterým se běžné masáže nevěnují (oblast pánevního dna, vnější pohlavní orgány, třísla, vnitřní pohlavní orgány, řiť, kostrč, prsa)

·         uvolnění psychiky

·         uvolnění emocí

·         získání bližšího vztahu k svému tělu

·         získání zvýšené vnímavosti vůči sobě

·         zvýšené využití naší životní energie

·         možnost zažití dosud nepoznaných stavů těla i duše

·         možnost odstranění fyzických, psychických, emočních bloků

tantrická masáž

 
Tantrická masáž intimních oblastí

Masáž intimit se provádí sestavou doteků od jemných po energické. Tyto sestavy doteků jsou také tajemstvím a jednotlivé salony mají své způsoby práce s intimitami klientů. Opět je však podstatné věnovat maximální pozornost každému doteku a každému místu jak u vnějších, tak u vnitřních pohlavních orgánů.

V průběhu tantrické masáže se nabuzuje energie, rozvádí se do těla, nechává se zmírnit a znovu se nabuzuje. Takto se energetizuje organizmus. Masér vede klienta k tomu, aby uvolněně dýchal, hýbal hlavou, pánví, vydával zvuky. Čím uvolněnější je klient, tím lépe proudí životní síla tělem.

Tantrická masáž
Ohodnoťte příspěvek
green-ink This entry was posted in. Zábava Tantrická masáž.