Categories
Výrobky

Využijte naší obrovské nabídky

knoflíky, kreslené

Lidé nejdříve spojovali různé části oblečení za pomocí různých šňůrek a tkaniček, ale od vynálezu knoflíku, je k tomu využíván už po dlouhá staletí tento skvělý pomocník. Tento velmi důmyslný pomocník tak jako třeba zip má opravdu velké využití. Jistě si bez něj nedokážete představit například košili a i jiné části Vašeho oblečení. V dnešní době je využíván hlavně jako doplněk a dekorace a to nejen oblečení, ale také třeba kabelek a dalších doplňků.

U nás https://www.prima-obchod.cz najdete opravdu široký sortiment. Máme pro Vás připravený opravdu velký výběr tvarů, velikostí, barev a materiálů. Dříve se rozlišovali pouze druhy dvoudírkové a čtyřdírkové a se spodním přišíváním a samozřejmě měli hlavně kulatý tvar. Toto rozlišení zůstalo, pouze tvary už dnes můžete vybírat z opravdu nespočtu druhů. Dnes si můžete tohoto pomocníka pořídit například ve tvaru zvířátek či květinek nebo stromečku a také ve spoustě extravagantních tvarů jako je třeba houslový klíč, vláček či letadlo a spousty dalších.
My pro Vás máme opravdu obrovský výběr nejrozmanitějších tvarů, barev a velikostí a samozřejmě také nabízíme velký výběr, co se týče využití a materiálů. Dnes už se knoflíky nevyrábějí pouze z kovu či plastu, ale také najdete modely z rohoviny, skla, dřeva mušlí či kosti. Výběr je opravdu velký a záleží na tom, jestli chcete tohoto pomocníka využít k jeho běžné funkci či jen jako dekoraci.

Při výběru tohoto pomocníka je právě velmi důležité se nejprve rozhodnout, pro jaký účel jej chcete využít. My pro Vás máme připravené rozdělení právě podle účelu využití, takže u nás najdete modely svatební, prádlové, riflové, pracovní či dekorativní, ale také rozdělení podle způsobu přišití a podle počtu dírek. Kromě toho u nás naleznete i další pomocníky pro Vaše ruční tvoření.

řady knoflíků, barvy