Categories
Výrobky

Klimatizace do bytu zajistí nejen vhodnou teplotu

Extrémně vysoké teploty nejsou vhodné pro lidský organismus. Pobyt v rozumně vychlazeném prostoru naopak působí pozitivně na fyzickou i psychickou složku organismu. Nižší teplota neprospívá ani různým parazitům, hmyzu či i některým mikroorganismům. V tomto směru je dokonce klimatizace do bytu i jistou efektivní formou ochrany proti infekčním nemocem.
mřížka na klimatizaci.jpg
Při nižší teplotě se rovněž člověk méně potí. Tím je tak sníženo potenciální riziko hydratace. Regulérně udržovaný klimatizační systém pozitivně čistí ovzduší v interiéru od prachu, mikroorganismů i různých alergenů.

V rámci široké nabídky si tak lze vybrat různé druhy klimatizace do bytu od předních výrobců za přijatelnou pořizovací cenu. Dýchejte nejen zdravější vzduch, ale především si dopřejte efektivní regulaci teploty v místnosti. Letní tropické dny pro vás nebudou problém a budete si moci užívat veškeré domácí aktivity v naprostém komfortu. I spaní pro vás během horkých dní bude bez jakéhokoliv problému.

Garance seriózní služby

Vybírat lze z několika značek i druhů. S výběrem vám poradí kvalifikovaný personál. Možnost využít profesionální instalaci u vás doma. Spolehnout se lze i na odborný servis poskytující pravidelnou údržbu, havarijní servis. Regulérní údržba je velmi podstatnou záležitostí pro efektivní a bezpečný chod klimatizační jednotky.

Zárukou je prodej a montáž kvalitních výrobků. Spolehnout se můžete na odbornou pomoc nejen v případě potřeby pořízení vhodné klimatizace, ale také v rámci servisu vaší stávající klimatizační jednotky.
ochlazení klimatizací.png

Mobilní versus splitové jednotky

Mobilní klimatizace je vyráběna coby kompaktní, tj. v jednom. Ovládání je za pomoci koleček. Umístění je možno kdekoliv a bez jakékoliv složité instalace. Ovládání je prostřednictvím zabudovaného termostatu. Nevýhodou je vyšší hlučnost.

Splitové neboli dělené klimatizace jsou určeny výhradně k pevnému zabudování. Všechny výrobky jsou standardně vybavené dálkovým ovládáním s možností nastavení nočního režimu.