Categories
Business

Kouzelník na svatbě může vašemu svátečnímu dni dodat nevídanou jiskru

Svatební obřad bývá v životě jedním z nejkrásnějších zážitků, protože veškerá pozornost je soustředěna na nevěstu s ženichem a jejich láskyplný vztah. Součástí obřadu jsou ovšem i pozvaní hosté a ti jsou vždy ze dvou rodin, které se navzájem třeba ještě vůbec neznají, anebo se již seznámili velmi povrchně. Svatební den tak bývá báječnou příležitostí seznámení mezi hosty urychlit a navázat nová přátelství, k nimž by obvykle v reálném životě vůbec nedošlo.

svatební den

Svatební hostina a slavnost však bývá, hlavně na počátku, tak trochu upjatá, příliš formální, málokdo se chce pouštět do otevřených debat a chovat se přirozeně tak, jak se projevuje doma nebo v místě s velmi blízkými přáteli. Asi si stěží dovedete představit, že by se někdo rozvalil na trávník, svlékl si sako, vyzul se z bot a šel si naboso, tak jako malí kluci, zahrát s někým ze svatebčanů kuličky.

kouzelník na svatbě

Jednou z možností, jak upjatou atmosféru uvolnit, jak svatebčany více sblížit, je kouzelník na svatbu. Je to profesionál, tak od něj můžete očekávat spoustu zajímavých triků, ale především tito lidé umí rozesmát, rozveselit, uvolnit přitažené „otěže“ a rozvolnit situaci, aby bylo možno si třeba na ten trávník sednout, a bosýma nohama se po něm projít třeba se sestřenicí nevěsty, která je stejně atraktivní, jako ona. Možná, že právě kouzelník dokáže navodit patřičnou atmosféru a vy se osmělíte oslovit dívku, která je v příbuzenském svazku s nevěstou či ženichem, a z vašeho „svatebního“ seznámení vznikne další láskyplný vztah, který vyvrcholí za pár let podobnou svatební oslavou.

svatební oslava

Nepodceňujte kouzelníka, protože z vaší formální, a třeba až příliš konzervativní svatby vznikne úžasná atrakce, plná zajímavých podnětů, zejména tehdy, pokud se koná někde venku v přírodě, v otevřeném terénu. Proměnit svatbu v zážitek, na který se nezapomíná po celý život, je velký dar, a to mnozí kouzelníci dovedou.