Categories
Výrobky

Nemusíte vlastnit baterii svíček

Romantiky při svíčkách můžete mít také po krk! Je totiž velký rozdíl, když se na večerní romantiku při svíčkách připravujete, nebo když se honem sháníte s baterkou v ruce po nějakých svících, které Vám poskytnou světlo v době náhlého přerušení dodávky elektrické energie. A navíc se děsíte toho, jak dlouho bude absence elektřiny trvat, protože máte plný mrazák a lednici jídla. Nebo jídlo připravujete s pomocí elektrických spotřebičů.

agregát

Vy ovšem můžete takovému stresu velmi snadno předejít náhradním zdrojemenergie , který Vás uvede do klidu, kdykoliv se stane taková nepříjemnost. A to zvláště tehdy, když víte, jak to na samotě u lesa bývá. Elektřina vypadává každou chvíli, a to na pěkně dlouhou dobu. A důvody těchto výpadků mohou být různé.

Když se chystáte na chalupu…
· Abyste nemuseli komplikovaně řešit úložný prostor potravin, které potřebují chlad, aby mohly být použity k jídlu, zajistěte si po dobu pobytu na chalupě náhradní zdroj elektrické energie. A nemusíte přitom myslet jen na potraviny.
· I osvětlení stavení v takové pustině je poměrně důležité. Uvědomte si, že chalupu máte v místech panenské krajiny, uprostřed lesů a divé zvěře. Vy tam jste na návštěvě, zvěř tam žije. Světlem jí dáváte vědět, že už jste tam zase.
· Nemusíte vykoupit zásoby svíček, abyste byli připraveni na opakované výpadky elektrické energie. Můžete mít zásobu svíček jen pro chvíle romantické.
Pronájmem elektrocentrály v nejbližším městě získáte pocit nezávislosti na sítích, které bývají tak nestabilní!

energie

Jak skvělé je neobávat se zkažení potravin. Nebo zakopávání o nábytek, než se dostanete k zásuvce se svíčkami. A nedej bože, aby zápalky nebyly na svém místě. A když se k tomu přidají i vybité baterie v baterce? Katastrofa je dokonalá.
Právě proto buďte o krok napřed, aby Vás výpadek elektrické energie nezaskočil v tom nejlepším.