Opět https://www.mobilmania.cz/clanky/finum-se-nepodarila-utajit-podoba-nokie-6-2018-nejdriv-zamiri-opet-do-ciny/sc-3-a-1340629/default.aspxse blíží nějaké rodinné setkání? Nebo Vás čeká nějaké společné výročí? Má snad někdo narozeniny, nebo máte na starost vymyslet společnou zábavu? Máte přece pověst člověka, který si s netradičními dárky a zábavou umí vždycky poradit, nebo ne?

skupina-mensi

Tak si tuto pověst nenechte zkazit.
Potřebujete vymyslet společnou zábavu pro všechny věkové kategorie? Nacházejí v pozvané společnosti i ženy, nebo i dospívající? Mají se bavit všichni bez rozdílu? Tak jo. Dobrodružství při laser game praha si užije opravdu každý. A hned v jednom týmu najednou! Darujte dárkový poukaz, nebo rovnou zapykejte termín, kdy se společnost má sejít. To je ono!

Překvapte.
A nechte laser game v Praze, jako překvapení. Aby nikdo nestačil protestovat. To proto, aby se už předem neochudil o dokonalé dobrodružství. Mohl by totiž nesouhlasit, protože by se mu zábava zdála možná trochu ujetá, nebo celkově nemožná. A víte, co? Těch laser game praha je několik, Co kdybyste objednali několik her pro skupinky lidí z celé společnosti. Víte, jak dlouho by si o svých zážitcích později u společného stolu vyprávěli? Vy už byste nemusel vymýšlet další originální zábavu!

No, není to snad skvělý nápad?
Neříkejte, že laser game praha není snad skvělý dárek, nebo zábava pro rodinnou sešlost? Nic lepšího by Vás nenapadlo, nebo ano? Kdo ze všech pozvaných nebyl dítětem, který by nebránil své území, nebo osobní svobodu? Všichni. A v laserové aréně si to může vyzkoušet naživo, a přitom hrou.
Možná, že byste neměli babičku o holi do něčeho takového nutit. Ale při skleničce sherry v občerstvovací restauraci byste jí zatím mohli vysvětlit, co tam uvnitř ti staří blázni dělají. Určitě bude litovat, že ji nohy už neposlouchají, aby se mohla také zúčastnit.

billboard-right(1)

A až se vrátí po dohrání laser game praha ostatní rodinní příslušníci, to bude teprve babička koukat, co všechno si tam užili! Bude sdílet jejich nadšení, jako by se sama zúčastnila.