Vybavujete si právě svou domácnost, a přemýšlíte i nad sebemenšími maličkostmi? To je správný přístup, protože právě doplňky jsou v celkovém vzhledu domácnosti tím nejdůležitějším. Ty vytváří finální vzhled a celkovou atmosféru. Nezapomeňte ani na tak důležitou věc, kterou jsou právě vypínače a další prvky elektroinstalací. Jestliže se nechcete spokojit s klasickými bílými elektro prvky, které znáte z valné většiny českých domácností, vsaďte na vypínač Unica.

proud v zásuvce

Výjimečný, a přesto dostupný

V čem je vypínač Unica speciální? Co je na něm tolik zajímavé? Designéři, kteří tento kousek navrhovali, mysleli na to, že se nemusí jednat pouze o nezbytnou součást domácnosti, nýbrž o něco jedinečného, něco, co dokáže dotvářet celkový vzhled interiéru a skvěle jej doplňovat. Zapomeňte tedy na klasické barvy a běžné provedení, naopak se těšte na nespočet nejrůznějších barevných kombinací a matné i lesklé provedení. Budete si moct do každé místnosti své domácnosti vybrat takový typ, který se tam bude hodit nejvíce. Univerzálnosti již odzvonilo, nyní jsou trendy do posledního detailu promyšlené maličkosti. Unica toto pravidlo skvěle potvrzuje.

Bezpečnost nadevše

Vzhled je jedna věc, avšak bezpečnost je samozřejmě nejdůležitější. Veškeré produkty Unica jsou zcela bezpečné, můžete se na ně v tomto ohledu stoprocentně spolehnout. Jedná se o elektroinstalační prvky, tudíž je potřeba dbát na bezpečnost.

retro lampa

Vypínače Unica se stanou nenahraditelnou součástí vašeho interiéru. Jaké jsou jejich přednosti a výhody, které si zamilujete?

  • Čistý design, který na vás dýchne luxusem
  • Kvalitní provedení, které zajistí dlouhou životnost i při dennodenním používání
  • Vyrobeno ze spolehlivých materiálů
  • Atraktivní cena, díky které jsou vypínače vhodné do každé domácnosti
  • Obrovská paleta nejrůznějších barev a typů provedení
  • Stoprocentně bezpečný a nezávadný produkt