Baví Vás pracovat ve skupině lidí, kteří jsou třeba Vaši kamarádi nebo rodina? Chtěli byste vědět, jaké to je, když s těmito lidmi spolupracujete? Nikdy nevíte, kdo je v čem dobrý a tak to můžete zjistit. Třeba Vás zrovna tohle překvapí, že budete v takových záležitostech úspěšní. Tohle ale nikdy nezjistíte, pokud to nezkusíte. Je to zábava a velice napínavá hra.

vyšetřovatel případu

Budete zavřeni do místnosti, kde se Vám bude odpočítávat čas, který je šedesát minut. Pak budete mít několik nápověd k tomu, abyste prošli dveřmi. Může se stát, že jakmile projdete dveřmi, tak za nimi nebude východ, ale další místnost, tak se nelekejte a dejte se do hledání souvislostí. Úplně Vás to pohltí a jistě se Vám to bude moc líbit. Je zde několik motivů, jaké hry můžete hrát. Můžete mít třeba detektivní případ, nebo jiné témata, jako je zoombie apokalypsa a podobně. Je zde několik možností, tak toho využijte. Escape games Praha bude pro Vás skvělá volba, jak prožít skvělý čas, strávený s těmi nejbližšími a užít si to opravdu hodně.

Skvělý tip na výlet

Pokud přemýšlíte, kam byste jelis kamarády na výlet nebo s rodinou, tak si zajeďte na výlet do hlavního města ČR a zúčastněte se této skvělé hry, která se Vám bude líbit. Budete pracovat jako skupina, spolupracovat a budete vtaženi maximálně do děje. Rozhodněte se co nejrychleji a vyberte si z celé řady našich opravdu skvělých motivů na hru a zarezervujte si online termín Vaší návštěvy.

otisky prstů

Musíte si to domluvit dopředu, to je jasné. Připojte se i Vy k celé řadě našich opravdu maximálně spokojených zákazníků a staňte se také jedním z nich a budete jistě maximálně spokojení, jako oni. Udělejte to opravdu rychle, aby se nestalo, že zrovna v ten termín, kdy plánujete návštěvu, Vás někdo předběhne a Vy si budete muset vybrat jiný termín. Rozhodněte se rychle.