Categories
Výrobky

K dokonalému outfitu patří i vhodné doplňky

Takový pánský kožený opasek má trochu nevděčnou úlohu. Drží totiž kalhoty tam, kde mají být, aby nespadly až ke kotníkům. Aspoň se to tak říká. Většina mužů má ráda totiž především pohodlí, a proto si kupují kalhoty o něco málo větší, aby je příliš neobepínaly na intimních místech. V takovém případě se bez dobrého opasku skutečně neobejdou.

pásek

Kromě své praktické funkce jsou pásky také módní záležitostí. Na výběr máte z různých materiálů. Záleží jen na vás, jako částku do nich chcete investovat. Někteří mladí gentlemani už přesedlali na šle, které jsou v posledních letech velkým trendem.

Jak si správně vybrat svého favorita
Většinou si je představíme jako doplněk klasického obleku, ale hodí se také pro volný čas. Jak vidíte, jejich svět není až tak složitý, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Stačí se držet základního pravidla, které zní: „ K černým botám si vezměte černý opasek, k těm hnědým zase hnědý.“
Pro volný čassi můžete vybírat hned z několika kategorií provedení. Mezi nejznámější typy patří jednoduché semišové, kožené splétané a textilní. Velmi originálně pak působí kombinace některých materiálů.

Pro formální příležitosti volte raději tradiční kůži s decentní sponou.
K nákupům přistupujte, jako byste vybírali košili. Nejde jen o cenu, ale také kvalitu provedení, které ale jako laik jenom těžko poznáte. Můžete se řídit spíše cenou.
Zpracováním je myšlena kvalita a jemnost prošití, začištění hran a také spona. U ní jde zejména o design – neměla by být příliš masivní, ani řvavá.

opasek

Jakou délku vybrat
Pásek byste měli zapnout na druhou či třetí dírku. Volný konec byste měli zasunout za první poutko kalhot, ale o moc dále by sahat neměl.
Nakupovat můžete v klasických obchodech, ale pro fajnšmekry jsou tu i možnosti objednat si originální kousek přímo na míru a dle přání klienta. Tady si už ale budete muset připlatit.
V každém případě je u nich důležité, aby dokonale doplňovaly celek. Pak budete vypadat jako ze žurnálu.