Categories

Výběr kočárku z trojkombinace

Hledáte vhodný kočárek pro vaši rodinu? Pak jistě víte, že je nabídka opravdu široká a vybrat v takovém množství vhodný kočárek je celkem náročná volba. Proto je dobré si nabídky prohlédnout, zjistit, jaké kočárky jsou na trhu, kteří výrobci jsou dobří a mají dobré recenze. Klidně se podívejte na spokojenost zákazníků a pročtěte si různé diskuze.

miminko v kočárku

Dále je při výběru třeba si předem stanovit požadavky, které už teď od kočárku budete chtít. Samozřejmě je důležitá barva a styl kočárku, ale dobré je se zaměřit i na takové detaily, jako jsou materiály, ze kterých je kočárek vytvořen, rozměry kočárku, váha kočárku, skladnost, velikost korbičky a důležité je i to, jak se vám s kočárkem bude řídit. Také je třeba se zaměřit na to, jak chcete, aby se dalo pohybovat řídítky, jaká kola chcete, zda plastová či nafukovací a celkově jaký styl kočárku. Zda spíše elegantní kočárek, s plastovými koly, který nebude muset zvládat náročný terén nebo naopak kočárek sportovní, který zvládne i náročnější terény a bude vhodný pro vaši akční rodinu.

žena na procházce

Dále je třeba si říci, zda hledáte jen kočárek s hlubokou korbou, který využijete jen pár měsíců a dále budete hledat nový kočárek se sportovní korbou. Nebo je tu možnost pořídit kočárek trojkombinace. V trojkombinaci naleznete jak hlubokou korbu, tak sporťák i vajíčko, které můžete využít jako autosedačku nebo na rychlý přesun po městě. Máte tak vše v jednom. U trojkombinace či dvojkombinace totiž máte jeden podvozek a jen střídáte korbičky. Můžete tak klidně ze dne na den hned podle přán vyměnit hlubokou korbu za sportovní verzi. Nemusíte znovu hledat vhodný kočárek a máte vše při jednom. Ale právě při takovém výběru opravdu dbejte na to, abyste si zvolili vhodný kočárek, protože s ním můžete jezdit i několik let. Je tak dobré si ho třeba ještě před koupí zkusit, podívat se na něho a vyzkoušet si ho.