Categories
Zábava

Krásné a krásnější


Člověk prochází různými fázemi života, kdy se jeho vzhled mění a on nabírá nebo ubírá na váze a tím také značně ovlivňuje, jak vypadá.

Nevím, zda jste si toho již všimli, ale již mnohokrát se mi potvrdilo, že z krásných dětí vyrostou ne zas tak vzhledově úžasní jedinci, jak by člověk očekával a naopak z ošklivých kačátek se stávají labutě.

Propadáte-li při pohledu do zrcadla depresi, tak přestaňte zoufat a něco se svým zevnějškem udělejte. Ale nejen se zevnějškem, protože krása vychází i zevnitř a budete-li vyzařovat dostatek sebevědomí a rozdávat úsměvy, hned Vás to udělá hezčí.
focení v písku


Jak na to


Zaměřte se na ty části těla, se kterými jste spokojená a zkuste je více prodat. Ty, se kterými spokojená nejste, zase zkuste skrýt nebo na nich něco změnit.

·         Volte vhodné oblečení

Vybírejte barvy a střihy, které Vám sluší a ukazují Vaše přednosti. Volte vhodné doplňky.

·         Sportujte a zaměřujte se na Vaše problematické partie

Bývají to zejména boky, stehna a břicho. Ale pozor také na paže, ať je nemáte povislé. Stejně tak prsa.

·         Změňte životní styl

Nekuřte a nepijte příliš alkoholu a kávy, ani sladké limonády. Necpěte se sladkým a jezte více zeleniny a ovoce. Nepřejídejte se.

·         Investujte do kvalitní kosmetiky

Nedokáže úplné zázraky, ale dokáže hodně pomoci.

·         Choďte na masáže, pedikúru, manikúru, kosmetiku

Prostě do sebe investujte a trochu se hýčkejte.

·         Dostatečně spěte

Minimálně 6 hodin spánku v kuse, ideálně 8. I když každý má tu potřebu trochu jinou a s věkem se snižuje.
ruka přes prsa

Naše tělo během života chátrá a opotřebovává se. Na ženách se podepisují porody a péče o potomky. Probdělé noci a stres v práci a spousta dalších věcí. Nejvíce to odnášejí naše nohy. Prostojíme a prochodíme na nich velkou část dne a musíme si je hýčkat. A když už to holt není na mini, tak obléknete maxi. Co se dá dělat. Život jde dál.