Categories

Dětské oblečení za výhodné ceny!

Protože mám malé dítko a vím, že není jednoduché a levné ho šatit, napadlo mě, že se podívám, kde nejlépe nakoupit oblečení. Ve chvíli, kdy vám za jeden rok vyroste dítě o deset centimetrů, je vám jasné, že nemá smysl kupovat drahé a značkové, i když kvalitní, oblečení. Nejprve si samozřejmě říkáte, že chcete svému dítěti dopřát to nejlepší, tedy i kvalitní a značkové oblečení, ale když se částky vydané za oblečení v jednom roce blíží k desítce tisíc, přestane vás to také tak úplně bavit a nabudete dojmu, že opravdu značka není to nejdůležitější.
holky na procházce
Poté se samozřejmě tedy rozhodnete hledat i jiné varianty toho, kde je možné koupit kvalitní, levné a stylové oblečení. Zkusím vám dát pár tipů, kde oblečení kupovat. Je mi jasné, že určitě se najdou mezi vámi i tací, kteří budou s různými tipy nesouhlasit, avšak třeba i některý z druhů nákupu nebudete znát a pomůžu i vám pár korun ušetřit. Případně vás inspirovat k tomu, že budete nakupovat stále drahé značky.

1.Velké nadnárodní řetězce
S tímto druhem obchodů mám nejlepší zkušenosti. Jejich oděvy bývají většinou v dobré kvalitě a za dobré ceny. Je jasné, že nebudete jediní, kdo oblečení koupí pro své dítě, tedy se může stát, že opravdu nějaké dítě ve stejných věcech budete potkávat, možná i ve školce či na kroužku, ale zase bude oblečení nové a máte možnost ho případně reklamovat v případě závad.

2.Secondhandy
Tady už neuplatníte záruku a možnost vrácení ceny v případě, že něco nebude v následujících dnech v pořádku. Nicméně na cedulkách oděvů uvidíte i značky výrobců či dodavatelů a tedy můžete za malé peníze koupit i značkové oblečení. Někdo nemá rád tyto typy obchodů, protože neví, kdo před ním oblečení nosil. V každém případě, pokud máte děti, víte, že děti ze všeho vyrostou jen to hvízdne. Tedy také víte, že i vám je líto oblečení po dětech vyhodit a rádi byste ho třeba také tímto způsobem poslali dál.

3.Internetové nákupy
Pokud jste nadšenci do internetového nakupování, určitě si najdete i e-shopy, kde se prodávají dětské oděvy. V těchto obchodech také můžete počkat, až budou vaše vybrané kousky v akci a tak ušetřit také nějaké peníze. Druhou variantou je, že si najdete na internetu bazary, kde prodávají přímo rodiče dětí oděvy, které jim jsou už malé nebo z jiného důvodu nevyhovují.

4.Facebookové bazary
Jednou s nejoblíbenější variantou nakupování dětských oblečení je v tuto chvíli nákup ve skupinách na Facebooku. Facebook vládne světu a zajišťuje i tuto variantu nákupu a prodeje oblečení. Fajn je, že víte, že jednáte s konkrétními lidmi, kteří vám mohou zodpovědět různé dotazy online a vy nemusíte kontaktovat různé prodejce složitě  a zdlouhavě emailem. Podstupujete také zároveň riziku toho, že si budete chtít koupit zboží od někoho, kdo je podvodník a nebo vám, místo předání věcí, zruší schůzku a podobně.
dítě před stodolou
Někdo rád podstoupí riziko uvedené a zároveň ušetří, někdo zase raději pohodlně nakoupí oděvy v obchodě a trošku si připlatí. Tak jako tak, jsou tyto varianty běžné a velmi oblíbené.