Jestliže si myslíte, že Vašemu rodinnému stačí dát novou střechu a fasádu, a všechno ostatní zůstane při starém, potom je dost možné, že se můžete mýlit. Samozřejmě, že střecha je nezbytná, aby Vám do domu nezatékalo. A fasáda dům zařadí mezi domy krásné. A to necháte stará okna? Jenom je natřete? A co vstupní dveře? A co ten vjezd do garáže? To všechno necháte při starém?
trávník před domem.jpg

Když myslíte, že máte pravdu, tak si nechte prolétnout jen představu o tom, jak dům bude vypadat po ukončení prací na fasádě.

Ano, okamžitě se celý dům rozzáří novotou. Jako kdybyste jej právě postavili. Ale nehleďte jen na obvodové zdi domu. Nebudou ta okna se všemi dveřmi malinko rušit celkový dojem? Obroušením a natřením rámů dosáhnete lepšího vzhledu? Myslíte si, že je to rozumné řešení? Nemyslíte si, že plastová okna Vám život v domě výrazně usnadní?

·         Nebude Vám unikat teplo.

·         Zamezí hluku z ulice.

·         A navíc se budou lépe udržovat v čistotě.
dvoje garážová vrata.jpg

A co vstupní dveře? Ty ale pamatují, co? Možná jsou tam už od dob zrození domu. Když je nahradíte novými, které zabezpečí dům proti lapkům, nezískáte větší pocit bezpečí? Nebudou se Vám s nimi lépe manipulovat? Zvažte to.

A co Vaše garáž? Nechtěli byste komfort v podobě rolovacích, nebo výklopných vrat na dálkové ovládání? To byste byli přece sami proti sobě, kdybyste odmítali vymoženosti naší doby. Jak by se Vám ulevilo od pobíhání z auta do auta, abyste vrata otevřeli a následně zase zavřeli. A když se zblázní počasí? A v době příjezdu domů za průtrže mračen? Určitě byste měli i tuto variantu zvážit!
staré okno.jpg

Obrovskou výhodou je, že vstupní i postranní dveře spolu s garážovými vraty tvoří jeden elegantní celek, který Váš dům vynese do oblak obdivu.

Takže když se vrátíme na úplný začátek, co kdybyste s fasádou ještě chvíli počkali a pustili se nejprve do obnovy oken, dveří a vrat? Uvažujte rozumně. Když nyní vložíte investice a úsilí do změny vzhledu domu, potom budete mít na dlouhá léta od těchto úkonů pokoj.