Categories
Výrobky

Prodlužte životnost věcí kvalitní péčí

Cokoliv si pořídíte do bytu, nebo mimo něj, musíte opatrovat a starat se o to, abyste brzy nemuseli kupovat nové. Stejně, jako automobily, i vířivky servis potřebují. Bez pečlivé starostlivosti o relaxační vířivou vanu se může stát, že brzy odejde do šrotu. A to byste vážně nechtěli, viďte?
Taková vířivka Vám má sloužit. To je v pořádku. Ale i o služebnictvo se musíte starat, aby Vám sloužit vůbec mohlo! To není tak zařízeno, že si koupíte vířivou vanu a neposkytnete jí servis, aby mohla plnit svůj účel! Naopak. Přibyde Vám starost. Ale příjemná!
vířivá vana se schůdky.jpg
Zkuste se ponořit do vířivky bez pravidelného servisu.
Co by mohlo nastat, když si budete chtít odpočinout ve vířivce, o kterou se nestaráte?
· Mohlo by se stát, že trysky nebudou tryskat.
· Že nebudete moci přepínat typy masáží.
· Že tryskami bude protékat jen zlomek vodního proudu.
To by Vám pak zbyla jen vana ke koupání. A tu už máte.
prostřeno u vířivky.jpg
Pravidelný servis vířivky se vyplatí!
· Nechte si změřit tvrdost vody. Touto kontrolou lehce zjistíte, zda vodní kámen se bude tvořit rychleji. Potom je servis vířivky také častěji vyžadovaný. Je nutné trysky vyčistit.
· Nechte si odborně vířivku připravit na zimní období! Abyste se do ní mohli nořit po v sezóně bez starostí a bez závad.
· Nechte si poradit, jaké kvalitní chemické přísady byste měli používat. Abyste předešli neočekávaným problémům s provozem vířivky
To všechno Vám poskytne servis vířivek, který nebudete zanedbávat. A navíc mnoho získáte. Získáte stále fungující vířivou vanu, ve které může kdykoliv spočinou Vaše unavené tělo. A pokaždé bude plnit svůj účel. Právě proto jste si ji také pořídili, nebo ne?
Pravidelnost je součást úspěchu.
Nejen tím, že budete zachovávat určitá pravidla před vstupem do vířivé vany, zachováte funkčnost vířivky na dlouhá léta. Ale i pravidelným servisem vířivek docílíte kvalitní relaxace, kdykoliv si umanete.