Categories
Zábava

Stan pro děti se vám na zahradě neztratí

Bydlíte v rodinném domku, kterého součástí je i zahrada? Máte štěstí, protože rodinný život v domě a bytě – se od sebe výrazně liší. A to nejen svým prostorem, ale i možností vlastnit zahradu, kterou v bytě bohužel mít nemůžete.
Jestli máte malé ratolesti, nepochybně si čas na zahradě užívají nejen v průběhu léta, ale i na jaře nebo na podzim. Právě z toho důvodu by na ní měly mít i hračky na zahradu, které jsou na pobyt venku přímo stvořené. Jednou z nich je třeba prvek, jakým je dětský stan. V současnosti se s ním roztrhl pytel a každé dítě touží po tom, vlastnit ho. A pokud se bude jednat o verzi, jakou je teepee, budou mít i možnost – schovat se na místo, kam dokonale zapadnou.indiánské teepee

Výbava pro malé indiány

V případě, že se teprve chystáte vybavit sbírku hraček pro vaše ratolesti i do venkovních prostorů, máme pro vás několik barevných teepee pro děti na zahradu, které osloví nejen kluky, ale i všechny holky. Rovněž si společně s nimi můžete zakoupit do vašeho sortimentu i indiánský kufřík, který obsahuje užitečnou sadu všech nezbytných pomůcek pro malé indiány.
V naší bohaté nabídce totiž nalezete všechno, co děti tolik chtějí a vyhledávají třeba i na dětském hřišti.

Moderní stanování

Kapitolou, která je sama o sobě jedinečná, jsou dětské stany, které se svým vzhledem liší od všech, které jsou na trhu. S teepee si na zahradě děti užijí mnoho legrace a poskytne jim i stín v době slunečního počasí. Použít ho můžou na jakékoliv hry, do kterých se s nadšením pustí a poslouží jim taky jako pevnost, kam se můžou bezpečně schovat a mít špetku soukromí i před dospělými.dítě maska indiána

Dobře větratelný

V žádném venkovním prostoru nesmí chybět hračky a prvky, které děti při jejich hraní nezbytně potřebují. V dětském stanu v novodobém designu se budou cítit příjemně i díky tomu, že je dobře větratelný a kromě otvoru v jeho přední části, nabízí i vzdušný materiál látky, který vzduch ve stanu nijak nezhoršuje.
Zakupte vašim dětem i vy jeden takový a léto s ním prožijí do posledních okamžiků naplno.