Categories
Business

Uzavíratelné sáčky na cestách

Uzavíratelný sáček se může stát vaším společníkem na cestách, kde vás ochrání před jistými nepříjemnostmi.

„Účastníci zájezdu“

Pamatujete se na slavný film, v němž se objevili řidiči autobusu „Karel a Karel“? Část filmového děje se odehrává právě v interiéru autobusového spoje do Chorvatska a mimo jiné se tam také scénář filmu zaměřil na žaludeční nevolnost při jízdě. Není to nic neobvyklého, a to jak v autobusech, tak i v letadle, ovšem pro tyto účely je nutné mít při sobě vhodný sáček na zvratky. Pokud jej nemáte, vzniká pak poměrně trapná situace a rázem se stáváte středem pozornosti, samozřejmě v tom špatném slova smyslu. Pokud však máte při ruce prázdný a čistý uzavíratelný sáček na zip, zvratky v něm snadno hermeticky uzavřete a je po problému. Samozřejmě vám doporučujeme, pokud na žaludeční nevolnosti při cestování trpíte, opatřit si vhodný přípravek, který zakoupíte v lékárně.

žena na letišti

Kam se špinavým prádlem

Představte si, že jste si objednali zájezd, řekněme na Kanárské ostrovy, a máte zamluvený bungalov pro čtyři osoby, tedy pro dva partnerské páry. Součástí bungalovu je terasa s malým bazénem, takže celkem ubytování na úrovni. Druhý den po příjezdu si objednáte pronájem vozidla a zamíříte na výlety do vnitrozemí, a jelikož je velmi hornaté, budete tu podnikat poměrně náročné pěší výšlapy.

ponožky na zemi

Po každém z nich se vrátíte unavení, ale spokojení, s krásnými zážitky, a samozřejmě s propoceným spodním prádlem. Zejména z vašich ponožek bude znát, že jste tu nachodili desítky kilometrů, a ty také bude záhodno někam odložit. Pokud je vložíte do igelitové tašky a špatně ji přeložíte, odér z vašich ponožek provoní celý váš pokoj, ovšem pro vaše společníky to rozhodně nebude nic příjemného. Zkuste ponožky umístit https://www.euronics.cz/kam-a-jak-susicku-idealne-umistit/n-1592/ do sáčku se zipem a zip důkladně uzavřít. Pak už můžete do vašeho apartmá pozvat kohokoli a žádné faux pas se konat rozhodně nebude.