Categories
Výrobky

Vyklízejte byt v poklidu a bez stresu a vyhněte se nepříjemnému sousedovi

Každá smrt v rodině, kde se lidé mají rádi, je bolestná. Bolestné je pak i vyklízení bytu, kde nebožtík žil, a mnohdy právě z osobních důvodů přenecháváme tuto práci specializované firmě, která neměla se zemřelou osobou žádný intimní vztah. Někdy však do popředí vstupují finance a zaplatit několik tisíc jen za to, že někdo vynosí z bytu starý nábytek a odveze jej na sběrné stanoviště, se zdá poměrně nehospodárné. Máte-li ovšem k dispozici vlastní tažné zařízení na Škodu Yeti, můžete to zvládnout sami mnohonásobně levněji. Podmínkou je pouze mít k ruce někoho spolehlivého, kdo zároveň vnese do nebožtíkova bytu jinou energii, a kdo nás povzbudí, čímž se v myšlenkách zaměříme na pracovní výkon, nikoli na truchlení.

přívěsný vozík

Také špatně vycházíte se sousedy?

Vyklizení bytu může být velmi nepříjemné v situaci, kdy se v sousedství nachází problematická osoba. Jen si vybavte film „Kulový blesk“ a opilce pana Klaboucha, stačí jedno podobné individuum, a to dovede znepříjemnit den každému z nás. Je-li toto i váš případ, přesuňte termín vyklízení bytu na vhodnější termín. Nemusíte však čekat, až si dotyčný člověk bude brát dovolenou a opustí byt, můžete to podniknout velmi brzo ráno.

vozík na tažné zařízení

Záměrně zde neuvádíme vyklízení bytu v noci, protože mnoho nepříjemných lidí je zvyklých být bdělí dlouho do noci, ale naopak doporučujeme tento proces zahájit, pokud možno v naprosté tichosti, mezi druhou a třetí hodinou ranní. Přípravné práce, jako je demontáž nábytku či rozřezání koberců, proveďte v dostatečném předstihu, a v den D, v brzkých ranních hodinách, jen vše nakládejte v tichosti na přívěs. Je velká pravděpodobnost, že pan Klabouch, či jak se váš nepříjemný soused jmenuje, tuto vaši akci prospí, a k žádné konfrontaci na schodišti nedojde. Pokud budete po schodech našlapovat tiše, jako myšky, je to téměř vyloučeno.