Všichni muži se už od poměrně nízkého věku zajímají o to, co nalézají ve svém rozkroku. A pochopitelně zkoumají i to, k čemu by jim to mohlo být dobré. Takže se například soutěží, kdo dočůrá nejvýš nebo nejdál, a časem se ukáže, že to není ani jediný, ani nejpříjemnější způsob, jak by se to dalo zužitkovat. Jsou tu první erekce, první mrhání svým potenciálem v podobě polucí, a nakonec jednoho dne konečně dojde i na sex. A v tu chvíli se stane zřejmým, k čemu je tato okrasa mužského těla vhodná, jak se dá využívat a co přináší za rozkoš.

A pak si tedy muži užívají erotiku, kdykoliv je jenom vhodná příležitost. A nejlépe jim je, když uspokojí nejenom sebe, ale i svou partnerku. Které na jejich erekci také obvykle dost záleží.

žena na posteli

Ale ona to s tou erekcí někdy také není žádná sláva. V první etapě sexuálně aktivního života to jde samo a často i tehdy, když o to daný muž nestojí, pak to nějakou dobu funguje vcelku uspokojivě, ale nakonec už to dopadá jako v Bobkově písni. Tedy ‚lásko, mně ubývá sil‘.

Jenže čím je takový úbytek mužných sil zjevnější, tím nepříjemněji se tímto stižení muži cítí. Berou to jako křivdu od matičky přírody, jako problém, kterému ve skutečnosti přisuzují větší význam, než jaký to může mít. Protože když to jde s erekcí z kopce, neznamená to konec světa. Znamená to jenom přinejhorším konec příjemných erotických aktivit. A bez toho se dá žít.

žena v posteli

Žít ano, ale… Přece jenom je lepší, když se podaří podobnému osudu uniknout. A co tu bývá pomyslným záchranným kruhem? Přece přípravky na podporu potence. Kdo chce posílit svoji slábnoucí mužnost, pořídí si třeba Sildenafil tablets a těmito může svůj problém dost možná i velice úspěšně vyřešit. A z někoho, jehož potence už se zdála být dávno za zenitem, může být zase někdo, kdo není v posteli zbytečný a kdo tu může nanejvýš tak spát.