Categories
Internet

Jak dosáhnout vyššího odškodnění za „trvalky“?

Jsme první on-line bezplatná poradna trvalé následky Poradnaodskodneni, která pracuje pro vás a vaše nároky z pojistného plnění v případě, že se vám stane úraz. A může to být úraz pracovní anebo který se vám přihodí jako jednomu z účastníků hromadné přepravy. Na našem webu si můžete přečíst recenze našich klientů, kteří nás požádali o pomoc a pověřili nás, abychom je zastupovali v řízení jednání o náhradě škody.

Zpravidla jsme pro klienty vymohli mnohem větší náhradu škody za trvalé následky a předali jsme jim i mnohé rady, jak postupovat dále.

nehoda dopravní

Podmínkou, abychom vás mohli zastupovat v jednání o náhradě škody je postoupení všech vašich dokumentů, které se týkají pojistné události, ať to jsou veškeré lékařské zprávy, písemná komunikace s pojišťovnou, záznamy z nehody vystavené Policií České republiky. Dovolujeme si vás upozornit, že každý doklad je důležitý, i když mu nepřisuzujete váhu.

nosítka zraněný

Jestliže nás oslovíte a požádáte o pomoc při získání náhrady škody, na kterou máte sice ze zákona nárok, s naším zastoupením můžete získat mnohem více. Jak je vidno z referencí našich spokojených klientů. Trvalé následky úrazů odstranit neumíme, ale dovedeme pro vás získat vyšší odškodnění za trvalé následky a díky této částce si můžete dopřát větší zdravotnickou péči, která není hrazena veřejnou zdravotní pojišťovnou. Stejně tak peníze mohou posloužit k nákupu kompenzačních pomůcek, aby ulehčovaly vaši těžkou situaci, která se dotýká zpravidla i celé rodiny.

Jestliže jste již obdrželi odškodnění za trvalé následky, ale domníváte se, že vaše bolest byla příliš velká a odškodnění nedosahuje této výše, kontaktujte nás. Dokážeme se na váš případ podívat a požádat o revizi případu spolu s naším soudním znalcem. Ujišťujeme vás, že vždy pojišťovna přehodnotí své plnění a klient obdrží mnohem vyšší odškodnění, pokud ho zastupuje naše on-line poradna.