Categories
Výrobky

Skvělý nástroj pro běžné cvičení nebo protahování

Posilovací gumy na cvičení se zdají být malé, ale přitom jsou velice praktické a všestranné. Použití mají daleko širší, než vás možná na první pohled napadne. Jedná se o malou a tenkou gumu, která se však při roztahování chová agresivněji a nechce vás pustit dál, proto je skvělá jak na tréninky ale také na běžné domácí posilování a každodenní cvičení.

tělocvična

Vlastnosti této pomůcky

S touto malou a praktickou věcičkou si pomalu zahrávají jak muži, tak v ní nacházejí zalíbení i mnohé ženy. Je skvěle uzpůsobená. Může mít více hmotností odporu. Typy těchto gum závisí vždy na daném odporu. Můžete vybírat z různých druhů od 13 do 79 kg odporu. Čím těžší zatížení tím ji můžete použít i na složitější a namáhavější cviky, jakými jsou dřepy, mrtvý tah nebo přítahy v předklonu. Jednodušší a zároveň lehčí váhy jsou skvělé na protažení všech svalů, na domácí cvičení nebo jakékoliv protahování. Posílíte a vyrovnáte tím celé těle. Prokrví se vám všechny končetiny a srdce se patřičně rozpumpuje, což je při protažení samozřejmě žádoucí. Kvalitní gumy v žádném případě nezapáchají a vydrží vám dlouhou dobu, protože odolávají všem povětrnostním podmínkám. Jsou vyrobené z latexu, což je kvalitní materiál, který v žádném případě nepoškodí pot ani jiné povětrnostní podmínky. Nezapáchá jako stará pneumatika, takže máte jistotu, že jde o opravdu kvalitní materiál.

kulturista

1. Využití má daleko širší
ü Tato malá pomůcka je skvělá pro cvičení Superband a Powerband.

2. Zvládne rehabilitace a můžete ji také využít jako kardio pomůcku
ü Odporová guma se skvěle hodí jako nástroj na rehabilitaci. Můžete ji také použít na protažení svalů, kloubů nebo šlach před i po cvičení.

3. Pro začátečníky i pokročilé
ü Nejenom začátečníci, ale i všichni profesionálové využití tuto skvělou pomůcku na cvičení.

4. Zdravotně nezávadná
ü Vyznačuje se vysokou pružností