Categories

Výběr nejvýhodnějšího běžného účtu

Banky vylepšují svoji nabídku účtů velkými inovacemi v oblastech bezkontaktního placení, nebo elektronického bankovnictví. Uživatelé se při výběru bank zaměřují nejen na poplatky, ale také na kvalitu poskytovaných služeb. Tuto informaci banky vědí, a tak se snaží co nejvíce své služby inovovat. Snad u každé banky je samozřejmostí výběr z jejich bankomatů zdarma, platby v rámci České republiky zdarma, nebo také bezkontaktní platební karty zdarma.
Podle průzkumů vyplívá, že klientům přijde samozřejmostí získat ke každému účtu bezkontaktní platební kartu, internetové bankovnictví, a to včetně mobilní aplikace.
vyrovnané mince
Equa bank
Tento účet nepožaduje žádné poplatky za vedení účtu a je bez jakýchkoliv podmínek, také k účtu dostanete bezkontaktní platební kartu s mnoha měnami. Samozřejmostí je také internetové a mobilní bankovnictví. Je tu i možnost čerpat kontokorent v částce až sto tisíc korun bez poplatků. Můžete si také otevřít účet v eurech či dolarech. Výběry ze všech bankomatů v rámci České republiky jsou také zdarma, stejně jako běžné tuzemské transakce.
mBank
Vedení účtu je opět zdarma včetně internetového bankovnictví a transakcí přes bankovnictví. Zdarma jsou také jakékoliv výběry ze všech bankomatů v České republice a v zahraničí jsou zdarma také, ale jen při výběru nad 1500 korun. Na tomto účtu můžete jít do mínusu. Také máte zdarma měsíční výpis z účtu posílaný elektronicky. Debetní karta je zdarma pouze v případě, že obrat na všech kartách činí alespoň 1500 korun.
zlatá pokladnička
Air Bank
Účet je zdarma včetně vedení, k účtu jsou zdarma dvě bezkontaktní platební karty a jedna platební nálepka, také je k účtu zdarma internetové a mobilní bankovnictví. V rámci vašeho účtu lze založit až dalších deset běžných účtů a tři účty spořící. Výpis z účtu je zasílán elektronicky zdarma, vedení účtu je možné v korunách, eurech či dolarech. Výběr z bankomatů Air Bank, příchozí a odchozí platby jsou zdarma také.