Categories
Výrobky

Výrobky, které vám vydělají


Je nepopíratelnou pravdou, že každý z vás má talent na zcela něco jiného. Když vám jde něco více než druhým, a to dokonce tak, že to můžete využít ve svůj prospěch, neváhejte se do výroby předmětů, které přitáhnou pozornost lidí pustit – co nejdříve.
jahodový dort.jpg

Výroba dortů

Narozeniny jsou nezapomenutelným okamžikem a dnem pro všechny, kteří je umí pořádně oslavit. Nepostradatelným výrobkem na narozeninové oslavě je bezpochyby dort, který má být výjimečný, tématický a nejlépe vyrobený tak, aby nejen neodolatelně chutnal, ale i vypadal. Jestli rádi pečete a vaše záliba se stala vaší vášní, zkuste péct dorty na zakázku. Výroba vám zabere jen tolik času, kolik nabídek si zaberete. Jste přesvědčeni o tom, že takový dort dovedete vyrobit i vy? V takovém případě neváhejte a uvidíte, jestli se vaše výrobky neosvědčí a nerozšíří k dalším lidem a výdělkům.
pletené oblečení.jpg

Výroba dětských potřeb

Kouzelné na dětském přírůstku do rodiny (kromě jeho samotného) je to, že máte tendenci a chuť mu pořád něco kupovat. A každá maminka dobře ví, že domácí věci a dárky jsou nejlepší a pro děťátko výjimečné. Vyrobit můžete základní dětské potřeby, které se budou vždy hodit:
–       čepice
–       bryndáčky
–       pletené bačkůrky na doma
–       nebo kloboučky na léto
Budete k tomu však potřebovat šicí stroj a nějaké zručnosti se šitím. Další skvělou volbou je výroba dekorací do dětského pokoje. Můžou to být například výrobky z korálků na zeď (písmena a jména), kolotoče nad dětskou postýlku, hadrové panenky, barevné origami, výstavný cedulky s mírami miminka a fotkou na dřevěné desce. Záleží na vašich možnostech a tomu, k čemu máte blízko. Je však nesporné, že dětské domácí výrobky jdou „na dračku“!
sušení bylinek.jpg

Balíčky s kořením

Jestli jste vášnivým bylinkářem a máte množství bylinek, které využijete v kuchyni, ale i při jiných příležitostech, zkuste je prodávat ve formě sušeného koření. Budete k tomu potřebovat nějaký pytel (plátěný), který bylinky uchová v nejlepších podmínkách. Můžete si na pytlíčky našít i vzorek toho, co do něho vložíte a na konci zavázat provázkem. Bude to tak trochu retro, a přitom domácí a čerstvě nasušené, co přiláká hodně lidí k zakoupení vašeho výrobku. Mezi koření můžete použít – bazalku, majoránku, pažitku, rozmarýn nebo libeček.
Využít můžete třeba i sušení čajů, jakými jsou máta, meduňka, kopřiva nebo mateří douška.