Categories
Výrobky

Stále stejný, a přesto pokaždé jiný

Není umění vytáhnout z peněženky nebo konta nějakou hodnotnější bankovku a prostě něco dražšího dojít koupit. Daleko větším uměním je vymyslet něco, co je opravdu originálním dárkem, který obdarovaného doslova uhrane.

vánoční koš


§ Takovým dárkem může být například zajímavá kniha.
– Jenže, uznejte sami, najdete každým rokem tu opravdu nejlepší?
– Těžko. Přesto, že jsou plné regály nejrůznějších knih.
§ Dalším dárkem, který má mnoho variant, je kupříkladu parfém.
– Málokterá žena střídá vůně tak, aby měla každou chvilku jinou.

– A pokud jí dáte tu samou, tak už to není v žádném případě originální nápad.
Dalším problémem při výběru dárku je jeho vhodnost pro danou příležitost a pro určitého člověka. Pokud se vrátíme ke knižnímu nápadu – víte určitě, že ten, komu chcete knihu dát, není těžký dyslektik? Pokud by tomu tak bylo, pak by místo příjemné chvíle nastaly trapné rozpaky. To, čím nikoho neurazíte a každého naopak potěšíte, je koš plný překvapení. Jedná se především o jídlo a nápoje.
§ A tady skutečně nesáhnete vedle.
§ Nebo snad znáte někoho, kdo nejí a nepije?

Překvapení v překvapení

Dárkový koš má jednu zajímavou vlastnost. Ačkoliv si potraviny nebo nápoje v něm darované můžete většinou běžně koupit, pokud jsou správně sestavené a namíchané , působí luxusním a oku lahodícím dojmem. Zkrátka potěší. A o to v případě dárku přeci jde. Pokud byste rádi, aby byl obdarovaný překvapený ještě o malý kousek více, pak vám prozradím malý „fígl“.

set

Zkuste mu mezi balíčky s oblíbenými pochoutkami zamíchat i něco jiného.
Je to vášnivý sběratel skleněných zvířátek? Nebo snad sbírá zajímavé minerály? Víc už asi není třeba dodávat. A co darujete svému blízkému příště? Máte pravdu, už není co řešit. Dárkový koš nebo balíček je univerzální dárek, který může být pokaždé jiný.